Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

x

24/06 - 20/07/2013

Galeria

Zespół poznańskiego miesięcznika kulturalnego IKS i portalu kulturapoznan.pl ogłosił plebiscyt na kulturalne wydarzenie sezonu 2012/2013. O tym, kto zwycięży decyduje publiczność!

Wśród nominowanych jest maltański koncert KRAFTWERK 3D. Uzasadnienie? „Za wprowadzenie nazwy Poznań do kalendarzy gigantów muzyki elektronicznej, ich fanów, zagranicznych dziennikarzy oraz za zmuszenie kilku oficjeli do założenia okularów 3D.”

Szczególnie cieszy nas fakt, że dziennikarze IKS-a docenili także nasz projekt partycypacyjny Generator Malta i ogrody, które w jego ramach założyliśmy wspólnie z mieszkańcami w sześciu dzielnicach Poznania. Na maltańskie zielone zakątki, ale też Kioski Kultury Festiwalu No Women No Art. i inne wydarzenia, które „przywróciły miastu kilka atrakcyjnych, a trochę zapomnianych przestrzeni” i „ożywiły uśpione ulice i dzielnice: Świętego Marcina, Gołębią, Wroniecką, Żydowską, Śródkę, Jeżyce, Grunwald…” można głosować pod nazwą: Wspólne z mieszkańcami kulturalne „akcje-rewitalizacje”.

Ankieta dostępna jest tutaj.

Liczymy na Wasze głosy!