Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

x

24/06 - 20/07/2013

Galeria

Obowiązkową pozycją do zobaczenia w dzisiejszym programie jest spektakl ojciec.prl w reż. Szymona Kaczmarka. To intymna, ujmująca historia nie zawsze łatwej relacji ojca z synem. Dzisiaj na Scenie Teatralnej na placu WOLNO o godz. 21.30.

Złapaniu równowagi o poranku mogą pomóc zajęcia z Tai Chi prowadzone przez Jacka Krajewskiego (Akademia Tai-Chi „Wu Wei”) od godz. 10.00. Tai chi poprawia w bezpieczny sposób krążenie krwi, subtelnie wzmacnia ścięgna, pomaga wypracować właściwy oddech – jest drogą do zdrowia. Należy pamiętać o zabraniu ze sobą maty do ćwiczeń.

Od godz. 10.00 można kupić w Lokal:Piekarni świeże pieczywo od wielkopolskich piekarzy. Spragnionych pysznego jedzenia zapraszamy także do Lokal:Kuchni, czyli profesjonalnej kuchni Concordia Taste prowadzonej przez pasjonatów sztuki gotowania – czynnej od godz. 12.00 do 22.00.

Najmłodszy widz na Malta Festival Poznań nie może czuć się pominięty. Od rana na Placu Wolności można oglądać instalację Centrum Sztuki Dziecka „10 najważniejszych słów” - pracę powstałą w ramach plebiscytu na wyłonienie najważniejszych zdaniem dzieci słów. W ramach projektu Concordii Design „Miasto przyjazne dziecku” powstała strefa dla najmłodszych – kącik do zabaw z meblami Smart by VOX.

Między 10.00 a 20.00 trwa Wolny Targ – targowiska, gdzie można zaopatrzyć się m.in. w miody i sery z Wielkopolski, pieczywo ekologiczne czy owoce ekologiczne.

Godzina 18.00 jest zarezerwowana na Głód Macieja Nowaka i jego gości. Dyrektor Instytutu Teatralnego w Warszawie to także pasjonata dobrej i prawdziwej kuchni, gdzie liczy się przede wszystkim miłość do jedzenia. Tym razem Maciej Nowak będzie rozmawiał z producentami miodu (pasieka A.H. Kwiatkowscy) i oleju rydzowego (SEMKO).

Do zobaczenia na placu WOLNO!