Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

x

24/06 - 20/07/2013

Galeria
 • Ogród Wilda od początku przyciągnął zainteresowanie mieszkańców dzielnicy, którzy z wielką werwą zajęli się porządkowaniem zapuszczonej działki, którą postanowili z naszą pomocą przeobrazić w ogród. Zielona oaza wypoczynku powstała przy ul. Fabrycznej 4, w opuszczonej przestrzeni pomiędzy dwiema kamienicami. To miejsce, w którym – przy takim poziomie energii – jeszcze wiele będzie się działo.


  partnerzy:

  ULEPSZ POZNAŃ to niezależna inicjatywa łącząca ludzi, którym zależy na Poznaniu. Z bloga, mającego na celu katalogowanie ciekawych urbanistycznych pomysłów z całego świata, przeistoczyła się w grupę obywateli, która zebrane wcześniej pomysły próbuje wdrożyć w życie na własnym, poznańskim podwórku. Jej priorytetem jest zwiększanie zainteresowania poznaniaków różnorodnymi aspektami miasta, w którym żyją. Motto: „Chcieliśmy zbudować miasto nie dla biznesu i samochodów, ale dla dzieci. Zamiast konstruować nowe wielopasmówki ograniczyliśmy ruch samochodowy. Zainwestowaliśmy w dobrej jakości chodniki, piesze pasaże, parki, drogi dla rowerów, biblioteki. Zlikwidowaliśmy tysiące billboardów reklamowych i posadziliśmy drzewa. Jedynym celem naszych codziennych wysiłków było szczęście”. (Enrique Peñalosa, były burmistrz Bogoty)

  http://www.ulepszpoznan.pl/

  SAN-EKO. ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH
  http://www.san-eko.pl/
  RADA ODIEDLA WILDA
  http://www.wilda.poznan.pl/