Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

x

24/06 - 20/07/2013

  • Poznańska edycja spotkań ogólnopolskiej społeczności kobiet kochających nowe technologie. Tworzą ją programistki, graficzki, project managerki, startuperki, właścicielki firm, blogerki, specjalistki od użyteczności, mediów społecznościowych, komunikacji w internecie, SEO i SEM, a także studentki kierunków związanych z IT – ale nie tylko! W tym przedsięwzięciu chodzi przede wszystkim o to, aby dziewczyny, kobiety mogły spotkać się, opowiedzieć o tym, co robią, wymienić się wiedzą, doświadczeniem, pomysłami. Misją GGC jest promowanie pozytywnych wzorców przedsiębiorczych kobiet, które odnoszą sukcesy w branży IT.

    geekgirlscarrots.pl

    13.07 - warsztaty projektowania aplikacji mobilnych

    Warsztaty będą podzielone na część teoretyczną dotyczącą zasad projektowania aplikacji mobilnych oraz część praktyczną, w której uczestnicy wcielą się w rolę projektanta.

    Warsztaty poprowadzi Piotr Biegun, założyciel Whalla Labs, które specjalizuje się w tworzeniu aplikacji mobilnych na Windows Phone i Windows 8. Uczestnik akceleratora Huge Thing (hugething.org), Absolwent Wydziału Informatyki i Ekonometrii, UE Poznań.