Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

x

24/06 - 20/07/2013

Galeria
  • To nowy projekt ASI MINA (Joanna Bronisławska) i PJESOLO (Aleksander Piotrowski). Spotkali się, usiedli, zagrali. Zwykle używają gitar i śpiewają zadziorne piosenki o życiu. Pytają: WHO WANTS? – bo są gotowi Wam coś dać.

    Asi Mina: muzyk, pedagożka i aktywistka. Związana z legendarną wytwórnią niezależną mik.musik.! Połowa Mołr Drammaz, część zespołu The Complainer and The Complainers. Solowo zadebiutowała w 2006 roku płytą Wszystko mam! Tylko gdzie?, a w 2011 roku nagrała album pt. Wybiegły!, z udziałem 40-osobowej młodzieżowej orkiestry dętej zwanej Orkiestrą Leopolda, do tekstów własnych i Lecha Janerki. Na koncie ma wiele koncertów i akcji artystycznych w kraju i za granicą (m.in. OFF Festival, Open’er Festival, Mikro–Makro, Ars Cameralis, Unsound, c-side w Izraelu, SKIF San Petersburg, Subtropic Miami, Puls w Londynie). Uczy gry na gitarze i pianinie, a także prowadzi liczne autorskie warsztaty muzyczne.


    PJESOLO: wokalista i basista w zespole It's working