Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

x

24/06 - 20/07/2013

Duży Stół / fot. Marcin Oliva Soto
GaleriaDuży Stół / fot. Marcin Oliva Soto
  • fundamenty: głód

    Na placu WOLNO czas może upływać przy wspólnym stole. Generator Malta wraz ze Stowarzyszeniem MISIETUPODOBA oraz Ciuchy i Ciacha, zapraszają mieszkańców na wielkie, niedzielne śniadania. W 3 kolejne festiwalowe niedziele razem będziemy przewracać naleśniki, piec chleb, tostować grzanki, smażyć racuchy, mieszać kakao i parzyć najszlachetniejsze odmiany kawy. Gwarantujemy zero kożuchów, spalonych patelni, kwaśnych konfitur i grud w owsiance! Nie zabraknie zarówno znanych, domowych przysmaków z rodzimych spiżarni, jak i egzotycznych smakołyków z najdalszych części świata.

    Jeśli chcesz dołączyć do wielkiego śniadania i objawić światu swoją niepowtarzalną owsiankę, nieziemsko chrupiące gofry, domowe drożdżówki prosto z pieca czy cokolwiek, co sprawia, że Twoi znajomi ciągle nawiedzają Cię właśnie w porze śniadania koniecznie napisz na: ciuchyciacha@gmail.com i dołącz do nas!

    Czekamy na Ciebie ze śniadaniem i w doborowym towarzystwie ludzi przy stole, przy którym jednocześnie będzie mogło usiąść kilkadziesiąt, a nawet kilkaset osób.

  • Stowarzyszenie MISIETUPODOBA

    CIUCHY I CIACHA