Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

x

24/06 - 20/07/2013

Ogród Śródka / fot. Marcin Oliva Soto
GaleriaOgród Śródka / fot. Marcin Oliva Soto
  • Na Śródce od pierwszych spotkań mieszkańcy wiedzieli, czego potrzebują: ziół (!), z których później przygotują aromatyczną potrawę, by zjeść ją przy wspólnym, długim stole. Ogród, początkowo nazwany Bez Ogródek, później zmieniony na Republikę Śródka, powstaje przy ul. Śródka 3, na niewielkim placu.

    partnerzy:

    CAFE LA RUINA, o sobie: „Częstujemy Was ulubionymi smakami i odkryciami. Przykładowo, pośród kolorowych serników lub sezonowych kruchości pachnie pszenno-żytni chleb na wieloletnim zakwasie. Dobrze smakuje z prawdziwą, grecką fetą i domowym pesto lub smalcem i kiszonymi ogórkami od mamy. W emaliowanych imbrykach parzymy liście czarnych lub zielonych herbat z małych, azjatyckich plantacji. Wytrawna arabica z czeskiej palarni Double Shot otwiera oczy, a to jedyne miejsce w Polsce z tą odmianą kawy na stałe w młynku. Pieczemy, pichcimy, eksperymentujemy na miejscu, w małej kuchni. Nie piszemy o reszcie, bo wiadomo, że na żywo wszystko jest lepsze. Zaprzyjaźniamy się z Wami, Wy z nami, między sobą, między stolikami. Pomyśleliśmy właśnie, że Ruina to takie schronisko, gdzie fajnie jest być ze sobą. Największy dla nas komplement to Wasze powroty”.
    www.laruina.pl

    Centrum Ogrodnicze "Zawady"