Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

x

24/06 - 20/07/2013

Wojtek Wójcik
GaleriaWojtek Wójcik
 • nurt: SZTUKA SZUKA MALUCHA

  warsztaty dla mam z dziećmi od 0 do 12 miesięcy

  warsztaty prowadzi: Beata Bąblińska i Monika Kabacińska

  Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty kołysankowe dla mam z maleńkimi dziećmi (od 0 do 12 miesięcy). Starodawne i nowe pieśni do kołyski z muzyką graną na żywo, przeplatane opowiadaniami, zabawami ruchowymi i wspólnym graniem na instrumentach. To czas zacieśniania niezwykłej więzi między matką a dzieckiem - warsztaty pełne spokoju, muzyki i wspólnego ruchu.

  Mamom w czasie warsztatów przyda się chusta oraz wygodny strój.

  Sztuka Szuka Malucha to projekt Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu finansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

   

 • Teatr Atofri został założony w 2008 roku przez Beatę Bąblińska i Monikę Kabacińską. Jest teatrem niezależnym, działającym w ramach Poznańskiej Fundacji Artystycznej. Repertuar teatru obejmuje spektakle dla dzieci najmłodszych od 1 do 5 lat.

  Beata Bąblińska - aktorka, tancerka Zespołu Plastyki Ruchu, autorka programu zajęć muzycznych dla dzieci od 1 roku życia, współtwórca pierwszego w Polsce spektaklu dla najmłodszych dzieci od 0-3 lat „Plumplumdzyńdzyńbum…” zrealizowanego przez Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu. Prowadzi warsztaty teatralne dla dzieci, młodzieży, instruktorów grup teatralnych, bierze udział w projektach edukacyjno-teatralnych jako konsultant w zakresie ruchu scenicznego i choreografii koordynując prace dziecięcych zespołów teatralnych. 

  Monika Kabacińska – aktorka, tancerka Zespołu Plastyki Ruchu. Zajmuje się edukacją
  artystyczną dzieci i młodzieży, prowadzi zajęcia rytmiki, tańca, plastyki ruchu i ruchu
  scenicznego. Choreograf spektakli teatralnych dla i przy współudziale dzieci i młodzieży.