Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

x

24/06 - 20/07/2013

Galeria
 • nurt: SZTUKA SZUKA MALUCHA

  warsztaty dla dzieci od 4 do 5 lat

  warsztaty prowadzi: Agnieszka Cienciała

  Zapraszamy dzieci do wspaniałej zabawy twórczej z wykorzystaniem tektury. Szara tektura falista jest bardzo inspirującym materiałem plastycznym do zabawy i do tworzenia. Tektura w dużych belach i małych rolkach stanie się materiałem kreatywnym w rękach małych architektów. Zaprosimy dzieci do konstruowania i wykonania makiet budowli, zamków, domów.

  Sztuka Szuka Malucha to projekt Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu finansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
   

 • Agnieszka Cieniała - kulturoznawczyni, animatorka sztuki, trener rozwoju osobistego. Tworzy i realizuje projekty edukacyjne i artystyczne dopasowane do potrzeb różnych grup m.in.: młodzieży, kobiet, seniorów. Autorka wielu projektów społeczno-kultralnych dla podopiecznych świetlic socjoterapeutycznych, domów kultury, przedszkoli oraz innych zajęć warsztatowych adresowanych do dzieci w różnym wieku. Członkini Fundacji Barak Kultury oraz Stowarzyszenia Teatr Strefa Ciszy.

  We własnym studio kreatywnym Ambientówka – realizuje niestandardowe pomysły na akcje artystyczne, działania reklamowe, animacje dla różnych grup wiekowych, warsztaty i szkolenia.