Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

x

24/06 - 20/07/2013

Marta Maksimowicz
GaleriaMarta Maksimowicz
 • nurt: SZTUKA SZUKA MALUCHA

  warsztaty dla dzieci od 1 do 3 lat

  warsztaty prowadzi: Agnieszka Cienciała

  Przepis na dobrą zabawę: małe rączki, duże ręce, małe stopy, duże stopy, trochę farb i dużo wyobraźni.
  Zapraszamy Rodziców wraz z Dziećmi do zabawy twórczej, podczas której stworzymy wielobarwne dzieła malarskie bez użycia pędzla. Narzędziem malarskim będą stopy i ręce. Do wykorzystania techniki paluszkowe, piętowe a może nawet łokciowe. Na dużych arkuszy papieru każda para mieszając kolory, odbijając ślady i znaki namaluje swój, niepowtarzalny obraz.
  Malowanie rączkami i stopami znakomicie rozwija sensorykę i motorykę dziecka. Użyjemy antyalergicznych farb. I z pewnością się ubrudzimy!

  Sztuka Szuka Malucha to projekt Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu finansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 • Agnieszka Cieniała - kulturoznawczyni, animatorka sztuki, trener rozwoju osobistego. Tworzy i realizuje projekty edukacyjne i artystyczne dopasowane do potrzeb różnych grup m.in.: młodzieży, kobiet, seniorów. Autorka wielu projektów społeczno-kultralnych dla podopiecznych świetlic socjoterapeutycznych, domów kultury, przedszkoli oraz innych zajęć warsztatowych adresowanych do dzieci w różnym wieku. Członkini Fundacji Barak Kultury oraz Stowarzyszenia Teatr Strefa Ciszy.

  We własnym studio kreatywnym Ambientówka – realizuje niestandardowe pomysły na akcje artystyczne, działania reklamowe, animacje dla różnych grup wiekowych, warsztaty i szkolenia.