Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

x

24/06 - 20/07/2013

Caroline Cox
GaleriaCaroline Cox
 • nurt: SZTUKA SZUKA MALUCHA

  spektakl dla dzieci od 2 do 5 lat

  Primo to podwodny spektakl teatru tańca. Obiekty i poezja spotykają się w wielkim basenie, do którego dzieci i rodzice mogą zajrzeć przez przezroczyste okna. Przedstawienie ma swój początek w pierwotnym schronieniu – w miejscu, w którym dziecko przebywa przed narodzinami; w którym wszyscy byliśmy; w którym grawitacja zmienia się, a ruch i działanie nabierają innego charakteru. To przestrzeń, która tworzy obrazy o innych kształtach i głębi, pozostawiając widzowi pole do swobodnych skojarzeń. Nad, pod i na tafli wody rozmiary ciał się zmieniają – stopy rosną, głowa znika, wszystko jest tylko przeczuciem i wszystko ma swoje odbicie.

  Sztuka Szuka Malucha to projekt Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu finansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 • reżyseria: Alfredo Zinola & Felipe González
  muzyka: COLORIST
  światło: Marek Lamprecht
  występują: Alfredo Zinola & Felipe González

  Spektakl wyprodukowany we współpracy z SCHAUBUDE BERLIN Theater. Puppen.Figuren.Objekte, fabrik Potsdam (w ramach programu rezydencji artystycznych), Fondazione Teatro Ragazzi e Giovani ONLUS Torino, Barnes Crossing Freiraum für TanzPerformanceKunst Köln, Theaterlabor Bielefeld e.V.

  Spektakl został zrealizowany dzięki wsparciu Fonds Darstellende Künste e.V., Kunststiftung NRW oraz Small size, big citizens - Widening of the European Network for the diffusion of the performing arts for early years.