Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

x

24/06 - 20/07/2013

Galeria
 • nurt: SZTUKA SZUKA MALUCHA

  warsztaty dla dzieci od 1 do 3 lat z rodzicami

  warsztaty prowadzi: Beata Bąblińska

  Zabawy ruchowe połączone ze śpiewem, graniem na instrumentach perkusyjnych
  z towarzyszeniem żywej muzyki. W zajęciach wykorzystywana jest metoda E.Jaques-Dalcroze'a, V. Sherborne oraz koncepcja pracy z dzieckiem C. Orffa.

  Sztuka Szuka Malucha to projekt Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu finansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 • Teatr Atofri został założony w 2008 roku przez Beatę Bąblińska i Monikę Kabacińską. Jest teatrem niezależnym, działającym w ramach Poznańskiej Fundacji Artystycznej. Repertuar teatru obejmuje spektakle dla dzieci najmłodszych od 1 do 5 lat.

  Beata Bąblińska - aktorka, tancerka Zespołu Plastyki Ruchu, autorka programu zajęć muzycznych dla dzieci od 1 roku życia, współtwórca pierwszego w Polsce spektaklu dla najmłodszych dzieci od 0-3 lat „Plumplumdzyńdzyńbum…” zrealizowanego przez Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu. Prowadzi warsztaty teatralne dla dzieci, młodzieży, instruktorów grup teatralnych, bierze udział w projektach edukacyjno-teatralnych jako konsultant w zakresie ruchu scenicznego i choreografii koordynując prace dziecięcych zespołów teatralnych.