Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

x

24/06 - 20/07/2013

MEG STEWART Built to Last, fot. Tine Declerck
GaleriaMEG STEWART Built to Last, fot. Tine Declerck

Fundacja Malta, organizator Malta Festival Poznań, serdecznie zaprasza na konferencje prasowe w Warszawie i Poznaniu zapowiadające dwudziestą trzecią edycję festiwalu.

Konferencja warszawska, z udziałem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pana Bogdana Zdrojewskiego oraz Romea Castellucciego, kuratora tegorocznego idiomu festiwalowego zatytułowanego oh man, oh machie / człowiek-maszyna, odbędzie się w poniedziałek, 6 maja o godzinie 13:00 w sali kinowej lokalu Winosfera Chłodna, przy ulicy Chłodnej 31 w Warszawie.

Konferencja poznańska, z udziałem Romea Castellucciego odbędzie się we wtorek, 7 maja o godzinie 12:00 w sali na pierwszym piętrze w budynku „Arkadia“ przy ul. Ratajczaka 44 (wejście od ul. Ratajczaka).

W czasie obu konferencji po raz pierwszy zaprezentujemy cały program tegorocznego festiwalu, którego tematem przewodnim będzie relacja między człowiekiem a „maszyną”, rozumianą jako synonim szeroko pojętej technologii. Poza bogatym i ciekawym programem performatywnym przygotowanym przez Romea Castellucciego, przedstawimy też listę wydarzeń muzycznych. Zaprezentujemy również projekt architektoniczny nowego centrum festiwalowego oraz koncepcję i program nowego, szeroko zakrojonego projektu artystycznego zatytułowanego Generator Malta, który będzie realizowany od 24 czerwca do 20 lipca 2013 r.

Serdecznie zapraszamy!

Będziemy wdzięczni za potwierdzenie swojej obecności pod numerem 693 511 533 lub 603 173 344, bądź na adres: biuroprasowe@malta-festival.pl


Powrót do informacji prasowych