Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

x

24/06 - 20/07/2013

Hala sportowa Poznańskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, choć po raz pierwszy pojawia się na mapie Malta Festival, będzie gościć dwa spektakle niezwykłej grupy Needcompany, która każdym swoim występem zaczarowuje i hipnotyzuje mury, w których gra. Tak było w 2010 r., podczas występu na MTP, gdzie prezentowali tryptyk Sad Face/Happy Face, w powietrzu unosił się zapach emocji i słychać było drżenia serc. Needcompany mają zdolność budowania onirycznego świata i surrealistycznych seansów, dlatego publiczność Malta Festival powinna być przygotowana na to, że wkroczy nie na salę gimnastyczną, a do krainy wyobraźni i poezji. W obiekcie sportowym Poznańskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Needcompany zaprezentuje dwa spektakle: stawiający akt oporu wobec melancholii i poczucia końca Mush-room oraz podzieloną na cztery częsci, postepicką historię wybuchu cysterny z gazem - Marketplace 76.

POSiR - Oddział Chwiałka stanowi, położony w centrum Poznania, kompleks sportowo - rekreacyjny oferujący mieszkańcom miasta oraz gościom szeroką gamę usług. Hala sportowa to aż 646 m² powierzchni, umożliwia rozgrywki ligowe koszykówki, siatkówki czy organizację turniejów tańca towarzyskiego. Wiemy też, że widownia mieści 300 osób.