Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

x

24/06 - 20/07/2013

Inicjując ogród na Placu Wolności, chcemy przywrócić miastu zielone serce, którym było niegdyś. Tworzymy miejsce spotkań, kreowania, współegzystowania mieszkańców. Kolorowe kwiaty, wysokie krzewy, pachnące zioła będą częścią mikromiasta przyjaznego poznaniakom. Wszystko zaczęło się od posadzenia jaskrawo żółtej forsycji. W tworzenie ogrodu czynnie włączyli się mieszkańcy oraz Stowarzyszenie Plac Wolności. To tutaj odbywały się dwudniowe warsztaty tworzenia recyklingowych donic z banerów. W rezultacie powstało kilkadziesiąt oryginalnych donic, które zostaną wykorzystane we wszystkich miejskich ogrodach.

partner: STOWARZYSZENIE „LEPSZY ŚWIAT”
Stowarzyszenie „Lepszy Świat” zajmuje się pomocą społeczną, samopomocą, edukacją i kulturą niezależną oraz prowadzeniem kampanii społecznych. Promuje sprawiedliwy handel, międzynarodową i społeczną solidarność, prawa człowieka i zrównoważony rozwój. Motto: Stwórzmy razem świat, w którym takie organizacje jak nasza nie będą więcej potrzebne!
http://lepszyswiat.org.pl/ 
partner: http://www.alkom.pl/